سفارش تبلیغ
صبا ویژن

انبار مواد غذایی

نظر

معرفی 5 ریمل از بهترین ریمل های قیمت مناسب

پایه اصلی آرایش ریمل هست و جذابیت زیادی به چشم خواهد داد، مردها از طریق چشم‌ها شیفته طرف مقابلشان می‌شوند و در اولین برخورد چشمان یکدیگر را می‌بینیم. خوب چه‌بهتر که مژه‌های جذاب و زیباتری داشته باشیم.

1-ریمل ایزادورا سری Big Bold

ریمل حجم دهنده وبلند کننده ریمل ایزادورا سری Big Bold جذابیت ویژه‌ای به مژه‌های شما می‌دهد که حس حسادت را در بین اطرافیان شما برانگیخته می‌کند. ریمل ایزادورا Big Bold مژه‌های شمارا چندین برابر اندازه‌ی طبیعی و مشکی‌تر می‌کند این یعنی حرس بیشتری درخواهد آمد. ریمل ایزادورا Big Bold در قبال رطوبت مقاومت خوبی دارد و با آن می‌توان در هوای بارانی قدم زد یا به استخر رفت اما در کل فکر نمی‌کنم با آرایش و ریمل به استخر رفتن کار مناسبی باشد ما که پیشنهاد نمی‌کنیم. چشمان شما اگر حساس است بدانید که آن‌ها خیلی مهربان هستند و مراقب آن‌ها باشید.

2- ریمل فالس لش رویال اترنیتی

ریمل پرپشت کننده و حجم دهنده فالس لش رویال اترنیتی حجمی فوق‌العاده زیاد و بدون ایجاد چسبندگی به مژه‌های شما خواهد داد. اگر مژه‌های کوتاه هم دارید یا نه مژه‌های خیلی بلند را می‌پسندید ریمل فالس لش رویال اترنیتی طول مژه‌های شمارا افزایش می‌دهد. همیشه به دنبال راه‌حلی خوب مثل یک ریمل عالی می‌تواند این نگرانی جمع شدنِ مایع ریمل روی مژه‌هایتان را از بین ببرد. شاید بستگی به ریمل زدن هم داشته باشد که در وبلاگ شیک فام در این مورد مفصل توضیح داده‌ایم. با ریمل فالس لش رویال اترنیتی مژه‌هایی باشکوه و فریبنده را تنها با یک‌بار استفاده تجربه کنید.

3- ریمل دبورا مدل Extraordinary 5 in 1

ترکیب نوآورانه 5 ویژگی باهم در ریمل دبورا مدل Extraordinary 5 in 1 ارزش خرید آن را چندین برابر کرده است.

ریمل دبورا 5 در 1 حجم دهندگی مناسبی دارد که مژه‌های شمارا هم‌زمان حالت و بلند می‌کند. ماندگاری بالا برای اینکه یک روز طولانی را سپری کنید لازم است که این ریمل این کار را انجام خواهد داد. ریمل دبورا مدل Extraordinary 5 in 1 قلموی بسیار مناسبی دارد تا سریع‌تر عمل ریمل زدن را انجام بدهید خانم‌هایی که می‌خواهند تمام ویژگی‌های اصلی برای داشتن مژه‌هایی بی‌نظیر و چشم‌های نافذ داشته باشند این ریمل بسیار مناسب آن‌ها است.

4- ریمل حجم دهنده دیپ رومانس

5- ریمل حجم دهنده دوسه مدل Punk

منبع : shikfam.com